kuželky na Rybářské 1052, Ivančice
Hledat
Navigace: KK Réna Ivančice > Turnaje > Májový turnaj smíšených tandemů 2022 - 21.5.

Májový turnaj smíšených tandemů 2022 - 21.5.

Rozlosování a hrací časy tandemů        

Skupina A

Tandem

Hrací čas

Kolky

Sety

Rozhoz

Pořadí ve skupině

Hložková Milena – Procházka Martin

Pavlíková Irena – Faltýnek Antonín

9:00

244

214

2

0

-

-

1.

Hložková Milena – Procházka Martin

Pavlíková Irena – Faltýnek Antonín

Kavalcová Vendula – Šustek Karel

10:30

195

201

1

1

12

10

2.

Pavlíková Irena – Faltýnek Antonín

Kavalcová Vendula – Šustek Karel

Hložková Milena – Procházka Martin

12:00

209

225

0

2

-

-

3.

Kavalcová Vendula – Šustek Karel

 

Skupina B

Tandem

Hrací čas

Kolky

Sety

Rozhoz

Pořadí ve skupině

Žáková Eva – Franěk Jiří

Konečná Monika – Kremláček Jan

9:30

208

187

2

0

-

-

1.

Žáková Eva – Franěk Jiří

Konečná Monika – Kremláček Jan

Žáková Eva – Franěk Jiří

11:00

203

233

0

2

-

-

2.

Konečná Monika – Kremláček Jan

 

Skupina C

Tandem

Hrací čas

Kolky

Sety

Rozhoz

Pořadí ve skupině

Ševčíková Věra – Vognar Jiří

Kremláčková Lenka – Kremláček Eduard

10:00

257

218

1

1

14

8

1.

Ševčíková Věra – Vognar Jiří

Burešová Eva – Harenčák Pavel

Ševčíková Věra – Vognar Jiří

11:30

208

236

0

2

-

-

2.

Burešová Eva – Harenčák Pavel

Kremláčková Lenka – Kremláček Eduard

Burešová Eva – Harenčák Pavel

12:30

217

235

1

1

10

12

3.

Kremláčková Lenka – Kremláček Eduard

 

Do dalších bojů postoupili vítězové skupin a jeden nejlepší tandem z druhých míst

(rozhodoval celkový počet sražených kuželek v základní hrací době popř. rozhoz).

 

Semifinále

Tandem

Hrací čas

Kolky

Sety

Rozhoz

Zápasy o konečné pořadí

A“ Hložková Milena – Procházka Martin

B“ Žáková Eva – Franěk Jiří

13:00

252

194

2

0

-

-

o 3. místo

Ševčíková Věra – Vognar Jiří

Žáková Eva – Franěk Jiří

C“ Ševčíková Věra – Vognar Jiří

Nej“ Burešová Eva – Harenčák Pavel

(celkem 443 kolků)

13:30

198

233

0

2

-

-

Finále

Hložková Milena – Procházka Martin

Burešová Eva – Harenčák Pavel

 

o 3. místo

Tandem

Hrací čas

Kolky

Sety

Rozhoz

Konečné pořadí

Ševčíková Věra – Vognar Jiří

Žáková Eva – Franěk Jiří

14:00

200

201

1

1

9

11

3. místo   Žáková Eva – Franěk Jiří

4. místo   Ševčíková Věra – Vognar Jiří

Finále

Tandem

Hrací čas

Kolky

Sety

Rozhoz

Konečné pořadí

Hložková Milena – Procházka Martin

Burešová Eva – Harenčák Pavel

14:30

234

223

1

1

14

7

1. místo   Hložková Milena – Procházka Martin

2. místo   Burešová Eva – Harenčák Pavel

 

Konečné pořadí

  1. místo

Hložková Milena – Procházka Martin

 

  1. místo

Burešová Eva – Harenčák Pavel

 

  1. místo

Žáková Eva – Franěk Jiří

 

  1. místo

Ševčíková Věra – Vognar Jiří

 

Sláva vítězům, čest poraženým – nádherný turnaj.

Poděkování patří všem účastníkům a příště se určitě sejdeme v hojnějším počtu.  

Seznam přihlášených tandemů

  číslo

    tandem

1.

 Žáková Eva – Franěk Jiří

2.

     Kremláčková Lenka – Kremláček Eduard

3.

     Ševčíková Věra – Vognar Jiří

4.

     Hložková Milena – Procházka Martin

5.

     Konečná Monika – Kremláček Jan

6.

     Burešová Eva - Harenčák Pavel

7.

      Kavalcová Vendula - Šustek Karel

8.

       Pavlíková Irena - Faltýnek Antonín

 
© kcrenaivancice.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky