POZVÁNKA_MÁJOVÉ_SMÍŠENÉ_TANDEMY_IVANČICE_2022.pdf |
Rozlosování a hrací časy tandemů
Skupina A
Tandem |
Hrací čas |
Kolky |
Sety |
Rozhoz |
Pořadí ve skupině |
Hložková Milena – Procházka Martin Pavlíková Irena – Faltýnek Antonín |
9:00 |
244 214 |
2 0 |
- - |
1. Hložková Milena – Procházka Martin |
Pavlíková Irena – Faltýnek Antonín Kavalcová Vendula – Šustek Karel |
10:30 |
195 201 |
1 1 |
12 10 |
2. Pavlíková Irena – Faltýnek Antonín |
Kavalcová Vendula – Šustek Karel Hložková Milena – Procházka Martin |
12:00 |
209 225 |
0 2 |
- - |
3. Kavalcová Vendula – Šustek Karel |
Skupina B
Tandem |
Hrací čas |
Kolky |
Sety |
Rozhoz |
Pořadí ve skupině |
Žáková Eva – Franěk Jiří Konečná Monika – Kremláček Jan |
9:30 |
208 187 |
2 0 |
- - |
1. Žáková Eva – Franěk Jiří |
Konečná Monika – Kremláček Jan Žáková Eva – Franěk Jiří |
11:00 |
203 233 |
0 2 |
- - |
2. Konečná Monika – Kremláček Jan |
Skupina C
Tandem |
Hrací čas |
Kolky |
Sety |
Rozhoz |
Pořadí ve skupině |
Ševčíková Věra – Vognar Jiří Kremláčková Lenka – Kremláček Eduard |
10:00 |
257 218 |
1 1 |
14 8 |
1. Ševčíková Věra – Vognar Jiří |
Burešová Eva – Harenčák Pavel Ševčíková Věra – Vognar Jiří |
11:30 |
208 236 |
0 2 |
- - |
2. Burešová Eva – Harenčák Pavel |
Kremláčková Lenka – Kremláček Eduard Burešová Eva – Harenčák Pavel |
12:30 |
217 235 |
1 1 |
10 12 |
3. Kremláčková Lenka – Kremláček Eduard |
Do dalších bojů postoupili vítězové skupin a jeden nejlepší tandem z druhých míst
(rozhodoval celkový počet sražených kuželek v základní hrací době popř. rozhoz).
Semifinále
Tandem |
Hrací čas |
Kolky |
Sety |
Rozhoz |
Zápasy o konečné pořadí |
„A“ Hložková Milena – Procházka Martin „B“ Žáková Eva – Franěk Jiří |
13:00 |
252 194 |
2 0 |
- - |
o 3. místo Ševčíková Věra – Vognar Jiří Žáková Eva – Franěk Jiří |
„C“ Ševčíková Věra – Vognar Jiří „Nej“ Burešová Eva – Harenčák Pavel (celkem 443 kolků) |
13:30 |
198 233 |
0 2 |
- - |
Finále Hložková Milena – Procházka Martin Burešová Eva – Harenčák Pavel |
o 3. místo
Tandem |
Hrací čas |
Kolky |
Sety |
Rozhoz |
Konečné pořadí |
Ševčíková Věra – Vognar Jiří Žáková Eva – Franěk Jiří |
14:00 |
200 201 |
1 1 |
9 11 |
3. místo Žáková Eva – Franěk Jiří 4. místo Ševčíková Věra – Vognar Jiří |
Finále
Tandem |
Hrací čas |
Kolky |
Sety |
Rozhoz |
Konečné pořadí |
Hložková Milena – Procházka Martin Burešová Eva – Harenčák Pavel |
14:30 |
234 223 |
1 1 |
14 7 |
1. místo Hložková Milena – Procházka Martin 2. místo Burešová Eva – Harenčák Pavel |
Konečné pořadí
|
Hložková Milena – Procházka Martin |
|
|
Burešová Eva – Harenčák Pavel |
|
|
Žáková Eva – Franěk Jiří |
|
|
Ševčíková Věra – Vognar Jiří |
Sláva vítězům, čest poraženým – nádherný turnaj.
Poděkování patří všem účastníkům a příště se určitě sejdeme v hojnějším počtu.
Seznam přihlášených tandemů
číslo |
tandem |
1. |
Žáková Eva – Franěk Jiří |
2. |
Kremláčková Lenka – Kremláček Eduard |
3. |
Ševčíková Věra – Vognar Jiří |
4. |
Hložková Milena – Procházka Martin |
5. |
Konečná Monika – Kremláček Jan |
6. |
Burešová Eva - Harenčák Pavel |
7. |
Kavalcová Vendula - Šustek Karel |
8. |
Pavlíková Irena - Faltýnek Antonín |